LOŽNICE

DOMŮ  |  PRODUKTY  |  LOŽNICE

Ložnice POHODA_03_1920x1080.png
POHODA

Přímé linie a práce se základními tvary vytváří robustní, ale nenásilný vizuál všech prvků ložnice Pohoda. Díky jednoduchým tvarům lze prvky této kolekce umístit téměř do jakéhokoliv prostředí a lze je kombinovat s celou řadou stylů.

MAREA KLASIK_interiér_05.png
MAREA KLASIK

Spojení moderních dekorů dřevotřískových desek a pevnosti masivního bukového dřeva. Léty prověřená konstrukce zaručuje pevnost a stabilitu každého kusu kolekce Marea Klasik. 

Ložnice CALA_02.png
CALA

Elegantní křivky a kombinace dřevodekoru s čalouněnými prvky dodávají postelím Cala živost a hravost, a zároveň si zachovávají přirozenou dominanci v ložnici. Nebojte se barev a vytvořte si jedinečnou atmosféru pro Vaši oázu odpočinku.

Ložnice TIBA_1920x1080_01.png
TIBA

Každý potřebuje mít v životě pevný a stabilní bod. Tímto bodem může být právě postel Tiba. Na první pohled masivní konstrukce je zjemněna oblými rohy předního čela a čalouněnými polštáři čela zadního.

Ložnice MAREA KOMFORT PLUS_1920x1080_01.png
MAREA KOMFORT PLUS

Kolekce Marea Komfort Plus je výsledkem redesignu původních produktů Marea Klasik. Produkty této řady si ze své předlohy zachovaly možnost kombinace dvou dřevodekorů a pevnou konstrukci. Změnou je přidání oblých prvků, díky kterým si výrobky získávají více organické tvary.