top of page

LOŽNICE

DOMŮ  |  PRODUKTY  |  LOŽNICE

Postel Pelosa Line bez úložného prostoru_02.jpg
PELOSA

Propojení čalounického a truhlářského řemesla dalo vzniknout moderní a jedinečné kolekci Pelosa. Precizně lakované prvky, pevná konstrukce a dokonale zpracované čalounění vám zaručí pohodlný odpočinek po náročném dni.

Postel Zara s čelem v dřevodekoru_02.jpg
ZARA

Pevnost masivního dřeva, moderní materiály a vysoký podíl odborné ruční práce. Obklopte se pohodlím a jedinečným designem nábytku z kolekce Zara. Navržena pro váš dokonalý interiér.

Dvoulůžko CALA bez úložného prostoru_01.jpg
CALA

Elegantní křivky a kombinace dřevodekoru s čalouněnými prvky dodávají postelím Cala živost a hravost, a zároveň si zachovávají přirozenou dominanci v ložnici. Nebojte se barev a vytvořte si jedinečnou atmosféru pro Vaši oázu odpočinku.

Postel Harmonia, dvoulůžko bez úložného prostoru_01.jpg
HARMONIA

Moderní design, elegantní křivky a precizní řemeslné zpracování. Vytvořte si jedinečný a originální interiér díky kombinaci moderních dřevodekorů a barev. Postele Harmonia jsou výsledkem spojení elegantního vzdušného designu, pevné konstrukce a kvalitních materiálů.

Ložnice MAREA_var02.png
MAREA

Spojení moderních dekorů dřevotřískových desek a pevnosti masivního bukového dřeva. Léty prověřená konstrukce zaručuje pevnost a stabilitu každého kusu kolekce Marea. 

Ložnice DALIA
DALIA

Nadčasový design, elegantní čalounění a pevná konstrukce tvoří z postelí Dalia stálého partnera, který je stvořený pro váš spokojený relax. Kolekce Dalia nabízí mnoho variant postelí a elegantní noční stolky.

Ložnice MEDEA_RAL_01.png
MEDEA

Minimalismus inspirovaný skandinávským stylem. Jednoduché tvary, hladké plochy a konstrukce na nožičkách opticky odlehčují jinak robustní provedení této moderní kolekce.

Ložnice POHODA_03_1920x1080.png
POHODA

Přímé linie a práce se základními tvary vytváří robustní, ale nenásilný vizuál všech prvků ložnice Pohoda. Díky jednoduchým tvarům lze prvky této kolekce umístit téměř do jakéhokoliv prostředí a lze je kombinovat s celou řadou stylů.

bottom of page