top of page

DOMŮ  |  ČASTO KLADENÉ DOTAZY (FAQ)

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak si u vás můžeme objednat?

Pro vytvoření objednávky můžete využít jeden z několika způsobů.

1) Vyplňte formulář NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA u vámi vybraného výrobku.

2) Napište nám přes kontaktní formulář.

3) Zavolejte nám na číslo +420 605 791 019

4) Napište nám na e-mail prodejna@dpnabytek.cz

5) Navštivte nás na našem showroomu v Luhačovicích.

Pomůžete mi s výběrem?

Nenašli jste potřebné informace o výrobku, nejste si něčím jistí nebo se potřebujete zeptat na více podrobností k vámi vybranému zboží? Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy na e-mailu prodejna@dpnabytek.cz nebo telefonicky na +420 605 791 019, a to každý všední den od 8:00 do 17:00.

Pokud máte více dotazů, rádi vám pomůžeme i na našem showroomu v Luhačovicích.

Za jak dlouho zboží doručíte?

Nábytek vyrábíme pro každého zákazníka na objednávku. Výroba trvá přibližně 4 až 6 týdnů. O stavu vaší objednávky vás budeme průběžně informovat e-mailem. Jakmile bude zboží vyrobeno, domluvíme si s vámi konkrétní termín doručení (nebo vyzvednutí), ve kterém bude váš nábytek předán. Při převzetí zboží doporučujeme vždy pečlivě zkontrolovat, zda je zboží dodáno nepoškozeno.

Matrace a rošty dodáváme v závislosti na konkrétním typu od 1 do 3 týdnů. Některé standardní rozměry roštů a matrací jsme schopni dodat následující týden od objednávky. Některé rozměry se pro vás vyrábějí na zakázku a tak se doba dodání může prodloužit až na 3 týdny.

Nabízíte možnost dopravy a osobního odběru?

Ano, objednané zboží vám rádi dovezeme. K dopravě používáme vlastní auta s proškolenými řidiči, kteří vám zboží dodají k prvním uzamykatelným dveřím. Přesný termín dodání s vámi dohodneme předem podle vašeho přání a našich možností.

V dohodnutém termínu dodání zajistěte volnou přístupovou cestu ke sjednanému místu dodání. Pokud kupující zmaří pokus o dodání zboží, je jakýkoliv další pokus o dodání zboží zpoplatněn a kupující je povinen prodávajícímu tuto cenu za dopravu uhradit.

Doprava po Luhačovicích a do dojezdové vzdálenosti 15 km je ZDARMA.

Nad dojezdovou vzdálenost 15 km je cena za dopravu počítána individuálně.

Nabízíte vynášku a montáž?

Ano, vynášku a vynášku s montáží samozřejmě nabízíme. Obě tyto služby jsou ale možné pouze při dopravě zboží našimi vozy.

Vynáška

je služba zahrnující vynesení zboží na místo užívání výrobku. Kupující je povinen k dohodnutému termínu odstranit překážky bránící bezproblémovému vynesení zboží na místo. Před objednáním této služby prosím zkontrolujte, zda je pro výnos dostupný dostatečný manipulační prostor na schodišti, ve výtahu, popřípadě v úzkých a jiných nestandardních prostorech.

Cena vynášky je 1 000 Kč.

Vynáška s montáží

obsahuje navíc odbornou montáž výrobků na místě užívání a likvidaci obalových materiálů. Kupující je povinen k dohodnutému termínu vynášky s montáží odstranit překážky bránící bezproblémovému vynesení zboží na místo a následnému smontování, zejména dostatečný manipulační prostor v místě montáže.

Cena vynášky s montáží je 1 500 Kč.

Jak u vás můžu zaplatit?

Na výběr máte ze dvou možností.

Platba v hotovosti

na našem showroomu v Luhačovicích, nebo v okamžik převzetí zboží. Platební karty nepřijímáme.

Bankovním převodem

podle údajů ve vystavené faktuře. Platba bankovním převodem musí být uskutečněna nejpozději v den předání zboží.

Je možné si objednat atypickou úpravu nábytku?

Ano, u většiny našich výrobků je možné se domluvit na individuálních úpravách, tak aby maximálně vyhovovali vaším představám. Možnost atypické úpravy je u každého výrobku jiná, a to v závislosti na konstrukci, použitých materiálech atp. Všechny atypické úpravy je proto nutné nejdříve pečlivě prokonzultovat a schválit.

Vyrábíte i nábytek na zakázku?

Jsme výrobci nábytku a díky vlastním výrobním prostorám, technologiím a šikovným řemeslníkům dokážeme vyrobit i nábytek na zakázku.

Zpravidla preferujeme náš zavedený a standardní sortiment. Realizace zakázkového designu DP nábytek podléhá posouzení proveditelnosti. Máme zkušenosti s vybavováním komerčních ubytovacích zařízení, ale i soukromých interiérů.

Máte-li zájem o konzultaci a individuální přístup napište nám na dpnabytek@dpnabytek.cz nebo volejte na +420 603 848 053.

bottom of page