top of page

DOMŮ  |  PRODUKTY  |  POSTELE  |  DVOULŮŽKA  |  POSTEL CALA BEZ ÚLOŽNÉHO PROSTORU

Postel CALA

bez úložného prostoru

Elegantní křivky zadního čalouněného čela podtržené liniemi čalouněného lemu postele skvěle odlehčují masivní konstrukci lůžka.

Varianty a ceny:

Na objednávku

Dodání 4-6 týdnů

od

36 590 Kč

V provedení 140×200 (Classic)

INFORMACE O PRODUKTU

Manželská postel Cala dokáže oživit prostor každé ložnice díky lehkým křivkám a čalouněným prvkům, které jsou v rovnováze s pevnou a stabilní konstrukcí lůžka. Kvalitní materiály a řemeslná práce mistrů svých oborů zajišťují postelím Cala osobitost a pomáhají navodit příjemnou atmosféru pro Váš odpočinek.

Provedení bez úložného prostoru umožňuje správnou cirkulaci vzduchu kolem matrací, díky čemuž se výrazně snižuje riziko tvorby plísní a rozvoje roztočů ve Vašem lůžku.

Povrchová úprava lůžek je provedena laminováním vysokotlakým laminátem (HPL) v kombinaci s ABS hranami a laminovanými dřevotřískovými deskami. Čalouněné prvky jsou potaženy kvalitní látkou. Materiály je možné volit dle aktuálních vzorníků dřevodekorů a potahových textilií.

Postele je možné kombinovat s mnoha doplňky kolekce Cala, mezi které patří například LED osvětlení lůžka, levitující noční stolky, nebo box úložného prostoru.

PARAMETRY

DÉLKA

ŠÍŘKA

VÝŠKA ZADNÍHO ČELA

VÝŠKA RÁMU

MONTÁŽ

MOŽNOST ATYPICKÉ ÚPRAVY

218 cm

148 (168; 188) cm

110 cm

45 cm

produkt dodáváme rozložený

ano

Dvoulůžko CALA.JPG

MATERIÁLY

DŘEVODEKORY

POTAHOVÉ LÁTKY

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

bottom of page